בחירת שולחנות אש עבור הבית שלך

שולחן אש

שולחן אש הוא דרך נהדרת להוסיף אווירה ופונקציונליות לביתכם. הם יכולים גם להוות אלטרנטיבה חסכונית להתקנת קווי גז או שכירת קבלן. הם פועלים על פרופאן ומגיעים בדרך כלל עם מיכל של 20 קילו, אך חלקם זמינים גם לגז טבעי. על מנת להימנע מהוצאות נוספות, וודא כי בטבלה שלך יש ערכת המרה להמרה מפרופאן לגז טבעי. לאחר התקנת ערכת ההמרה, שולחן האש שלך יהיה מוכן לשימוש.

מה הם שולחנות אש?

שולחנות אש נהדרים לאירוח בחוץ, אך תמיד עליכם להקפיד לבחור אחד שמתאים לביתכם. הם יקרים ודורשים תחזוקה תכופה. כדי למנוע נזק, לרכוש שולחן עמיד בפני קרני אולטרה סגול ואלמנטים אחרים. ניתן גם לרכוש מכסה עמיד בפני מזג האוויר כדי להגן עליהם מפני אירועי מזג אוויר קיצוניים. עם זאת, עדיין יש לנקות ולתחזק שולחנות אש כמו רהיטי גן אחרים.

https://www.youtube.com/watch?v=bMCQojVRXPY

שולחנות אש מגיעים בגדלים שונים וניתן להתקין אותם בקלות. הם גם קל משקל, ולכן הם קל לזוז. הם גם אידיאליים עבור מבנים זמניים. יתרון נוסף של שולחנות אש הוא העיצוב הנקי והתחזוקה שלהם. אתה יכול בקלות להדליק גפרור באחד, ואחרים מגיעים עם מערכות הצתה משולבות שמקלות על תחילת העבודה.

שולחנות אש עשויים מחומרים רבים ושונים, כולל בטון טרומי, פלדה, גרניט ואבן טבעית אחרת. בהתאם לדגם, אתה יכול גם לקבל אחד עשוי גז טבעי. טבלאות אלה פועלות על מיכל פרופאן במשקל 20 קילו, אך רובן מגיעות עם ערכת המרה לגז טבעי.

בעת התקנת טבלאות אש, הקפד לעקוב אחר הוראות היצרן. דגמים מסוימים דורשים התקנה מקצועית. אתה צריך להשתמש כפפות כדי להגן על הידיים מפני קצוות חדים. מומלץ גם לכבות את אספקת הגז לפני התקנת שולחן האש.

בשביל מה שולחן אש טוב?

העיצוב של שולחן האש שלך תלוי אך ורק בך, אך הוא אמור להתאים לאסתטיקה של הפטיו שלך. כמה סגנונות פופולריים כוללים נצרים ארוגים, גימורי נחושת עתיקים ואלומיניום מודרני. בחירת החומר הנכון כדי להשלים את הרהיטים של הפטיו שלך ואת העיצוב יבטיח שזה גם פונקציונלי ויפה.

השקעה בטבלת אש איכותית תבטיח שהיא תימשך שנים רבות. הטובים ביותר עשויים מחומרים עמידים ועמידים בפני חלודה ונזקים אחרים. העמידים ביותר עשויים נירוסטה, אך ניתן גם לבחור במסגרות אלומיניום, קלות משקל ולא יחלידו.

שולחנות אש מגיעים בכל הצורות והגדלים, והם בדרך כלל מופעל על ידי חשמל, גז, או פרופאן. הם גם מרכזי פופולרי עבור מרפסות, פאטיו, ואזורי הבריכה. בחלקו העליון של שולחן האש יש מדף לכוסות ואוכל, מה שהופך אותו למקום נהדר לאירוח אורחים. אתה יכול גם לבחור בגרסאות קטנות יותר של שולחנות אש, הנקראים בורות אש על השולחן. אלה משמשים בצורה הטובה ביותר באזורים קטנים, כמו בריכות ופטיו.

דירוג בטו של שולחן האש שלך הוא גורם חשוב נוסף. דירוג בטו ישתנה בהתאם לסוג הדלק. עצים קשים נוטים לייצר בטוס גבוה יותר מאשר עצים רכים. בנוסף, שולחנות אש ששורפים עץ יפיקו להבה עזה יותר מאלו ששורפים גז. שולחן אש עם בטו של 40 000 ומעלה הוא בדרך כלל מתאים יותר לחימום שטחים גדולים, אבל מודל 40000 בטו עדיין מתאים לחימום חדר קטן או אפילו בחצר האחורית כולה.

האם שולחנות אש פולטים חום כלשהו?

שולחן אש מספק דרך יפה ויעילה לשמור על שטח חיצוני חם. בחירת דירוג בטו הנכון יכול להיות חיוני כדי למקסם את חוויית החימום שלך תוך מזעור עלויות ההפעלה שלך. אם אתם מחפשים שולחן אש עם פלט בטו גבוה, לשקול רכישת 50 000 בטו או מודל גבוה יותר. אלה אידיאליים לחימום חללים חיצוניים גדולים. עם זאת, הם יכולים גם להשתמש הרבה דלק.

דירוג הבי. טי. יו של שולחן אש משתנה בהתאם לסוג הדלק המשמש וגודלו. ערכי בטו גבוהים יותר מצביעים בדרך כלל על להבה גדולה יותר. צבע הלהבה הוא גורם חשוב נוסף. לדוגמה, להבה כחולה יעילה יותר בייצור חום מאשר כתום. כמו כן, דירוג בי. טי. יו תלוי בכמות האוויר המוזרק לדלק.

שולחנות אש מגיעים במגוון עיצובים. חלקם מיועדים במיוחד לשימוש חיצוני, בעוד שאחרים מיועדים לשימוש רק בפטיו. יש להשתמש בהם על משטח חסין אש והרחק מחומרים דליקים, כמו סלעים ובטון. מחממי פטיו מציעים גם מגוון תכונות, כולל גלגלים לניידות קלה.

לפרטים נוספים, לחצו כאן: שולחנות אש: fuego