ציוד אופנועי שטח למתחילים

אביזרים לאופנוע שטח

איזה ציוד אופנועי שטח אתה צריך? איך בוחרים את הציוד המתאים לצרכים שלכם? להלן מספר דברים שיש לקחת בחשבון בבחירת הציוד המתאים לאופנועי שטח שלך. זרימת אוויר הוא חבר שלך כשמדובר לכלוך רכיבה. תוכלו לבנות הרבה חום הגוף בעת רכיבה, אז אתה רוצה להבטיח לך לקבל מספיק אוורור בזמן שאתה שם בחוץ.

איזה ציוד חיוני לאופנועי שטח?

בעל אופנועי שטח צריך לרכוש סט כלים לתחזוקה. מפתח ברגים הוא ציוד חיוני שיכול לחסוך מקום. שקעים מגיעים בגדלים שונים; 3/8" כונן ברגים הוא הטוב ביותר עבור ברגים קטנים, ואילו 1/2 " כונן ברגים הוא הטוב ביותר עבור ברגים גדולים יותר. כמו כן, מפתח ברגים חיוני אם אתה רוכב על אופניים עם 2 פעימות.

בנוסף לסוללה, על הרוכבים להשקיע גם במשאבת אוויר ניידת. כלי זה חיוני בעת רכיבה באזורים מרוחקים, מכיוון שנגמר הדלק אינו חוויה נעימה. יתר על כן, משאבת אוויר תאפשר לרוכב לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים מבלי לחזור למשאית.

ציוד חיוני נוסף הוא ערכת כלים. ערכת כלים לאופנועי שטח צריכה להכיל כלים ספציפיים וניתן לרכוש אותה או להרכיב אותה מרכיבים. מכיוון שרוב התחזוקה והתיקונים יתרחשו על השביל או מסלול המרוצים, חשוב שיהיה ערכת כלים שניתן להעביר בקלות ומכילה רק את הכלים החיוניים.

מגן יד הוא גם ציוד חשוב. זה מגן על רוכב של ידיים ובקרות מלקבל פגום במהלך התרסקות. אביזר זה חיוני לכל רוכב אופנועי שטח.

איזה סוג של ציוד לאופנועי שטח אתה יכול לקנות?

אם אתה אופנוען עפר מתחיל, ישנם אביזרי בטיחות רבים ושונים שתוכל לרכוש כדי להגן על עצמך ועל האופניים שלך. קסדות הן אחד החלקים החשובים ביותר של ציוד ללבוש בזמן שאתה רוכב. אם אינך חובש קסדה, אתה עלול לסבול מפגיעת ראש קשה.

הכידון הוא עוד ציוד חשוב. כידון שבור הוא נושא מסוכן ויקר לתיקון, וכדאי לוודא שיש לכם חלקי חילוף עבורם. למרבה המזל, אתה יכול להשיג תקעי כידון באמזון במחיר נמוך. אביזר נוסף שאתה צריך הוא פחית גז נוספת. אופנועי שטח מגיעים בדרך כלל עם מיכל דלק קטן, אך חשוב שיהיו כמה ליטרים נוספים בהישג יד במקרה חירום.

לפני שאתה קונה אופנועי שטח, וודא שהוא חוקי ברחוב. אופנועי שטח חוקיים ברחוב נדרשים להיות בעלי תכונות בטיחות שיהיו סטנדרטיות ברכבים קונבנציונליים. הם חייבים להיות רשומים גם על הכביש המהיר ומחוצה לו. בקליפורניה, אופנועי שטח יכולים להיות חוקיים ברחוב רק אם הם עמדו בתקנות פליטות מחמירות. אם אתם מתכננים על מירוץ על שבילי אופנועי שטח ציבוריים, הקפד לקנות מדבקה ירוקה או מדבקה אדומה.

אם אתם מתכננים על רכיבה על אופנועי שטח על הכביש, תחילה עליך לקבל רישיון מ ' בכיתה. רישיון זה קל למדי להשיג עבור כל אחד מעל גיל 18. יהיה עליך לעבור מבחן בכתב ומבחן ראייה לפני שתוכל לקנות אופנועי שטח. בנוסף לרישיון אופניים, עליכם לקנות לעצמכם ביטוח.

כיצד לבחור ציוד לאופנועי שטח?

בחירת הציוד הנכון היא קריטית למתחילים. אתה רוצה לבחור ציוד מגן כי הוא נוח ללבוש. אתה גם רוצה לבחור ציוד שיגן עליך מפני פציעות. בתור התחלה, עליך לשקול את סוג הרכיבה שתעשה. תוכלו לבחור בין אופני הרים לרכיבה על מוטוקרוס. שני סוגי רכיבה דורשים ציוד שונה. אתה יכול גם לדבר עם רוכבים אחרים כדי לקבוע את סוג הציוד שהם מעדיפים.

מגיני ברכיים ושומרים הם ציוד חיוני נוסף. הברכיים פגיעות מאוד בעת רכיבה, והם צריכים להיות מוגנים. מגיני ברכיים ומגני ברכיים מציעים הגנה מפני כיפוף והשפעה. פלטות ברכיים יעילות יותר בהגנה על הברכיים מאשר רפידות ברכיים. מגיני ברכיים זמינים בקליפות קשות ורכות.

משקפי מגן וכפפות הם גם ציוד חשוב. בין אם אתה מרכיב משקפי מגן או קסדות, עליך לוודא שהם מתאימים לך. משקפי מגן צריכים להגן על העיניים ולהישאר במקום, וכדאי לרכוש אותם עם עדשות הניתנות להחלפה. משקפי מגן הם גם בחירה טובה אם אתה רוכב בתנאי שמש.

בבחירת קסדות אופנועי שטח, קחו בחשבון שהאיכות הטובה ביותר עשויה לא בהכרח להיות היקרה ביותר. זה צריך גם להרגיש בנוח על הראש שלך, וזה צריך להיות מהודק היטב. בדוק את הרצועות להתאמה מאובטחת וסובב אותה מצד לצד. הקסדה צריכה להיות מהודקת היטב מבלי לתת לפנים שלך להחליק החוצה.