קניית מטען לטלפון

מטענים

כשאתם קונים מטען לטלפון, עליכם לדעת מה ההבדל בין מטען רגיל למטען מהיר. אתה יכול לדעת איזה מהם מהיר יותר על ידי התבוננות באמפר הפלט. אמפר הפלט הוא כמות הזרם המרבית שהטלפון יכול לשאוב ממטען. לדוגמה, טלפון 700 מא יכול לצייר עד 700 מא מטען 1 א, בעוד טלפון 500 מא יכול לצייר עד 500 מא. אם מטען הטלפון שלך אינו מספק מספיק זרם, אתה עלול להיתקל בבעיות טעינה, התחממות יתר ובעיות אחרות.

מהם סוגי מטענים לטלפון?

ישנם מספר סוגים של מטענים לטלפון זמינים. השניים הנפוצים ביותר הם יו אס בי 2.0 ו יו אס בי 3.0. שני הסוגים מספקים רמות הספק משתנות בעת טעינת התקן. חשוב לדעת איזה מהם מתאים לטלפון שלך.

דרישות החשמל משתנות לפי הטלפון והמותג. באופן כללי, מטען של 60 וואט אמור להספיק בכדי לכסות את רוב המכשירים. אם אתה מודאג לגבי בטיחות, השתמש מטען צד ראשון שנעשו על ידי יצרן מכובד. מומלץ גם לחפש סימני בקרת איכות, כמו סמל המפלגה הקומוניסטית הסינית, סמל הספירה או סמל הסוכנות. סימנים אלה הם דרך טובה לזהות מטענים מזויפים.

בניגוד יו אס בי מטענים, קיר מטענים נועדו לקבל את רגיל ביתי הנוכחי ולאחר מכן להמיר אותו לרמה נמוכה יותר, אשר הוא בטוח עבור הטלפון שלך. תוכל לדעת אם המטען שלך עומד בדרישות אלה על ידי קריאת תווית מתח הכניסה. אם לא, אתה עלול בסופו של דבר לטגן את הסוללה או המעגלים של הטלפון שלך.

הסוג הנפוץ ביותר של מטען הטלפון הוא מטען קיר, אשר מתחבר לשקע בקיר. מטען מסוג זה הוא הקל ביותר לשימוש בעת טעינת הטלפון בבית. עם זאת, חשוב לציין כי מטענים קיר אינם אוניברסליים. לדוגמא, אם הטלפון שלך ישן יותר ואינו תומך יו אס בי-סי, אינך יכול להשתמש במטען קיר מחברה אחרת.

איזה מטען הוא הטוב ביותר עבור טעינה מהירה?

כאשר אתה מחפש מטען לטעינת מספר מכשירים, אתה רוצה לבחור את זה שמספק הכי הרבה כוח. אתה גם רוצה למצוא אחד המאפשר לך לשתף שקע יחיד עם מספר מכשירים. בחירת המטען הנכון למטרות אלה יכולה להיות מעט מבלבלת מכיוון שיש כמה סטנדרטים שונים למהירויות הספק וטעינה.

כדי לבחור את המטען המהיר הנכון, אתה צריך לדעת אילו סטנדרטים המכשיר שלך תומך. מבט מהיר על המפרט של מכשיר הטעינה שלך יעזור לך לבחור נכון. מטענים מהירים מוציאים בדרך כלל חשמל בחמישה, תשע או שתים עשרה וולט, ועד שני אמפר. כל דבר מתחת לזה נחשב לטעינה איטית. באופן אידיאלי, עליך להשתמש במטען שמוציא מינימום 2 א ומקסימום 2000אמא.

למטענים מהירים יש זרמי תפוקה גבוהים יותר, והם זמינים בדרך כלל עם יו אס בי-ג כֶּבֶל. כבלים אלה גם עבים יותר ויכולים להתמודד עם עד שני אמפר זרם. עם זאת, כבלים עבים יותר אינם מתכוונים בהכרח לטעינה מהירה יותר. כמו כן, עליך לוודא שיש לך את הכבל המתאים לחיבור המכשיר למטען.

אנקר פאוורפורט פי. די 2 הוא מטען מהיר נהדר. הוא כולל יו אס בי אספקת חשמל טכנולוגיה ויכול לספק 18 וואט חשמל דרך שלה יו אס בי-ג יציאה ו 12 וואט פלט דרך שלה יו אס בי-א יציאה. זה אידיאלי עבור טעינת רוב טלפונים חכמים אחרים בינוני-כוח מכשירים.

מדוע כדאי לרכוש מטען לטלפון אנקר?

אם אתה מחפש מטען טלפון חדש, שקול להשקיע באנקר. לבנקי כוח ניידים אלה יתרונות רבים, כולל טכנולוגיית פאווריק. טכנולוגיה זו מאפשרת למטען לדעת כמה כוח כל מכשיר דורש ומתאים את תפוצתו בהתאם. זה מבטיח שכל יציאת יו אס בי תקבל מספיק כוח.

אנקר מציע אחריות נרחבת לבנקי הכוח והמטענים שלהם. הוא גם מספק פרמיות ציוד מחובר, אשר מכסה התקנים פגומים. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של מטענים שונים, כולל יו אס בי-סי יו אס בי-א מטענים ורכזות מרובות יציאות. בנקי הכוח וכבלי הטעינה של אנקר מגיעים במגוון גדלים.

לאנקר היסטוריה ארוכה של ייצור עקבי, וזכתה בפרסים רבים על מוצריה. המשמעות היא שהן אחת החברות האמינות ביותר בסצנת הסוללות הניידות. הם גם מתהדרים במגוון מוצרים שונים, כולל כבלי ברק לאייפונים, רצועות חשמל, מטענים ניידים ותחנות טעינה אלחוטיות.

אנקר פאוורפורט השלישי ננו הוא אחד המטענים הניידים המהירים ביותר שיש. הוא קטן, קל משקל ויכול להטעין את רוב הטלפונים תוך חצי שעה. זה גם תואם עם אפל של מגספה אלחוטי טעינת מערכת. המשמעות היא שזה אידיאלי עבור אנשים שנוסעים הרבה וזקוקים לטלפונים שלהם כדי להישאר טעונים ופרודוקטיביים. בין אם אתה איש עסקים או עקרת בית, יש מטען אנקר בשבילך.

יתרון נוסף בשימוש במטען של אנקר הוא היכולת לטעון מספר מכשירים בו זמנית. עם בנק כוח של 20-100 מיליאמפר / שעה, יהיה לך מספיק כוח לטעון עד ארבעה טלפונים בבת אחת. זה יאפשר לך להשתמש בטלפון שלך לאורך כל סוף השבוע מבלי לדאוג לחיי הסוללה. זה יכול אפילו להאריך את משך זמן של מתג נינטנדו שלך.

לפרטים נוספים, לחצו על הקישור: https://anker-il.co.il/%D7%9E%D7%98%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%9D/